Urodzinowo i jeszcze aniołkowo

Kochani - upałowi mówię już dziękuję - jakem cierpliwa 
-MAM DOŚĆ
Ale nie o tym dzisiaj.
Urodziny, urodziny i po urodzinach... dalej miło, a to za sprawą mojej przebojowej cioci, o której chyba kiedyś cały post napiszę. Kilka dni po urodzinach, zadzwoniła, postawiła mnie na baczność i kazała błyskawicznie szukać Radia Em . Tak też zrobiłam i zdążyłam w ostatnim momencie :)
 Zdążyłam nagrać, a resztę później dorobiłam sama - na pamiątkę, bo wzruszyłam się jak stado bobrów...
Zresztą posłuchajcie

Wracając do urodzin...

  Za dwa tygodnie będzie, albo początek pracy nad nowym tomikiem - albo zwrot wpłat na konta wpłacających - bo jak wiecie jeśli pełnej kwoty nie uzbieramy - projekt upada. 
Wszystko w Waszych rękach - każda złotówka na wagę miejsca na Anielskiej ławeczce - czy warto? Odpowiedzcie sami 👼 Wystarczy wyrazić chęć posiadania tomiku poprzez przedpłatę tak, jak zrobiło to już 21 osób, którym kłaniam się do samej ziemi, w ogromnej wdzięczności.15 komentarzy:

 1. Wspaniały prezent od cioci. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas, mam nadzieję, ostatni dzień upałów, ale za to daje popalić jak rzadko!
  Filmik niezwykle udany, polecam na chandrę:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałam go już kilka razy 😊 pamiątka będzie na zawsze. Nareszcie odpuściło - da się żyć ufff

   Usuń
 3. Posłuchałam i sama się wzruszyłam!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka ciocia to majątek. Gabrysiu, wierzę, że się uda:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze jest czas jeszcze na jakieś spektakularne zaskoczenie prawda? Nie wiemy np. czy ktoś nie obserwuje z ukrycia by na koniec uzupełnić brakująca kwotę 😏

   Usuń
 5. Ciocia zaszalała :) i tak wolę upał od ... dzisiejszego zimna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna muzyczna dedykacja-ciocia na pewno zasługuje na oddzielny post. Trochę martwi mnie frekwencja na stronie "Ławeczki". Nie widzę jednak sensu byś zwracała pieniądze tym, którzy się zadeklarowali. Przecież kiedyś uda Ci się wydać kolejną książkę, tylko może znajdziesz inny sposób zbierania funduszy, bo "Polak potrafi" chyba nie przemyślał sprawy do końca, bo umieszczając kwoty powyżej 50 zł, zrobił z Ciebie bardzo pazerną. Na zdrowy rozum każdy wie, że na mało znanego autora nikt nie wpłaci tak wysokich kwot jak 100, 300,500 czy 1000. Lepiej zachęcić 400 ludzi do wpłat za 10 zł, niż przerazić tak wysokimi żądaniami.Uważam, że najrozsądniej byłoby, gdybyś miała założone specjalne konto przeznaczone tylko i wyłącznie na "pisarski cel" i mogła przelać te pieniądze właśnie tam, a także przyjaciołom i osobom Tobie przychylnym podawała je, by mogli wspierać Twoją twórczość nie "od wielkiego dzwonu", a wtedy gdy będą mieli środki i ochotę. Ja z przyjemnością przelewałabym nawet co miesiąc symboliczną sumę, by w ten sposób na raty kupić książkę, którą wydasz z czasem. Kilka dni po tym jak próbowałam rozpropagować Twoją akcję na swoim blogu, przeczytała u innej blogerki Gordyjki, podobny apel ale dotyczący książki o Mickiewiczu, którą pragnie napisać jej internetowa znajoma. Byłam na Jej koncie raz i okazało się, że u niej hojność jest dużo większa, chociaż ona sama twierdziła, że ma tak liczne grono znajomych, że 1 zł wpłaty każdego z nich już doprowadziłby do załatwienia sprawy. Spóźnione ale niemniej najgorętsze życzenia Urodzinowe. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iwonko kochana - u mnie są możliwości wpłaty zaczynające się od 1 zł - tak że wybór jest bardzo duży - dla każdego coś miłego. Wysłałam dziesiątki maili w miejsca w których deklarowano mi pomoc i zachęcano do podjęcia tego projektu. Dostałam jedną... odpowiedz połączoną z wsparciem. Co do tego zwrotu - to Polak potrafi ma takie zasady , wszystko albo nic i automatycznie zwraca wpłacone kwoty na konta darczyńców . Ja nie mam tu nic do powiedzenia. Na taki układ sie zgodziłam 😊 dziękuje za rady, może będzie tak że kto otrzyma zwrot sam zaproponuje to o czym piszesz - zobaczymy. Bardzo bardzo dziękuje za Twoją przesyłkę ❤️ Zobaczymy - nic na siłę. Dla mnie to kolejna lekcja z której napewno coś wyniosę na przyszłość i tez wiele chwil radości związanych z tym co wydarzyło się do tej pory . Buziaki przesyłam

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.