Trudności


Kochani, chyba się na jakiś czas poddam.
Nie mam już sił ani czasu, by pół dnia próbować odpisywać na komentarze, lub komentować Wasze blogi - jako Anonim.
Nie wiem co się dzieje, ale mam wrażenie że Blogger robi wszystko by zniechęcić do blogowania. Nie wiem czy Wy też tak macie?
Ja nie mogę nawet zalogować się na własny blog, bo ciągle mam na górze napis "zaloguj się".
Zaloguję się i mnie przekierowuje na stronę roboczą bloga, a gdy na niego znowu wchodzę - napis - zaloguj się - istnieje dalej.
Nie mogę prowadzić bloga, który przyprawia mnie o podwyższone ciśnienie krwi.
Musze przeczekać. Napiszcie proszę, czy też tak macie?
Ten piękny obrazek, to nasze wspólne dzieło z Jotką :)

MIałam przygotować logo - jako znak rozpoznawczy i mam nadzieję, że będzie OK
Buziaki 23 komentarze:

 1. Jestem na wordpressie więc nie mam tego problemu. Może trzeba zaktualizować jakieś wtyczki albo coś?
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko Agnieszko mam zaktualizowane i jedynym sprzętem, z którego potrafię wpisać komentarz jest telefon . Na nim jednak nie widzę blogów zaprzyjaźnionych i nowości na nich . I tak skaczę, szukam i kombinuję - i mnóstwo czasu mi to zabiera

   Usuń
 2. Zauważyłam, że muszę cię ostatnio zatwierdzać jako anonima. Nie mam pojęcia czemu, może rzeczywiście trzeba coś zaktualizować. Spróbuj wrzucić swój problem do google, może jest opisane rozwiązanie. Logo piękne - od razu wiadomo, o co chodzi:) Nie poddawaj się Gabrysiu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukałam Iwonko i nic. Ostatnio było tak, że nie mogłam wpisywać odpowiedzi na poszczególne komentarze ale minęło, teraz to... mam nadzieję że też minie 😒

   Usuń
 3. Też miałam przejściowe problemy, mam nadzieję, że blogger nie zamierza pozamykać blogów, jak onet...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę że blogger ulepsza, tylko lepsze jest wrogiem dobrego

   Usuń
 4. Oj, mam nadzieję,ze wszystko wroci do normy, tez mnie trochę blogger denerwuje...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej Cóż to jest... Mam nadzieję, że nie będę tego miała. Tylko utrudniają życie. Mam nadzieję i życzę, by szybko wszystko wróciło do normy. Jest jakieś forum dla blogerów, nie pamiętam nazwy, ale Google powinno pomóc rozwiązać problem. Może rzeczywiście trzeba tylko zaktualizować wszystko. Och...niech będzie dobrze. Obrazek jest wspaniały! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba się problem naprawił. za radą Jotki ściągnęłam przeglądarkę Google Chrome. Moja której od lat używam - Safari, po ostatniej aktualizacji chyba nie współgrała z bloggerem. Nie chciałam mieszać, ale chyba nie miałam wyjścia. Mam nadzieję ,że teraz będzie lepiej :)

   Usuń
 6. Żeby zalogować się na bloggerze trzeba być zalogowanym na Google Plus. Google Plus jest powiązane z blogerem, więc kiedy zalogujemy się się na Google Plus automatycznie zaloguję nas na bloggerze i napis Zaloguj się zniknie. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam zalogowana Agnisiu - chyba tak jak napisałam wyżej, powodem była przeglądarka

   Usuń
 7. Ja sama nie mam problemów z zalogowaniem i komentowaniem, ale wiem, że parę osób ma problem z komentowaniem u mnie, bo nie pokazuje sie im nawet okienko do komentowania.Też juz wielu rzeczy próbowałam i nic!To jest rzeczywiscie frustrujące!
  A obrazek-logo bardzo sympatyczny!:-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olgo chyba mi się problem rozwiązał, co więcej głów - to nie jedna. Mam nadzieję, że poprawa nie jest tylko chwilowa z inną przeglądarką :)

   Usuń
 8. dlatego uciekłam na WordPress

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jak to zrobić z całym ponad pięcioletnim dorobkiem... na szczęście jest poprawa po zainstalowaniu nowej przeglądarki :) Dziękuję za wszystkie rady - kryzys zażegnany :)

   Usuń
 9. Cieszę się, że kryzys zażegnany i możesz odpoczywać w tę piękną niedzielę:-) Logo bardzo mi się podoba:-) Macie talent dziewczyny;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okazało się, że jako logo to jednak się nie nadaje, ale myślę że nasze dzieło i tak nie raz mi się przyda :)A niedziela faktycznie piękna - właśnie wróciliśmy z ogniska :)

   Usuń
 10. Ja też mam problemy, bo staruszek tak wolno chodzi, że czekam z każdą literą aż wskoczy. Pisanie sprawia udrękę, więc nie wiem, czy nie odpuszczę na jakiś czas.
  Serdeczności zasyłam Gabrysiu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to właśnie zniechęca, prawda Ultro? Chciałoby się, żeby wszystko działało - jak powinno. Przecież pisanie nie powinno być udręką, tylko przyjemną odskocznią - relaksem wręcz... Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 11. Pocieszam Cię, że też mam różnego rodzaju problemy. Ale przecież wszystko mija Gabrysiu...
  :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Stokrotko, na wszystko w końcu znajduje się rada, oby się tylko nie zniechęcać :)

   Usuń
 12. Czasem pomaga zmiana przeglądarki. W zasadzie to nie jest wina blogspota, najczęściej chodzi o jakiś przestarzały element sprzętu. Bardzo często blogerzy denerwują się, że coś wolno im chodzi a nie ogruzowywali swojego komputera od lat, nie mówiąc o czyszczeniu ciasteczek na przeglądarkach.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.