Magia

 Zaczarowała mnie
swoim uśmiechem
  i sercem na dłoni

Ledwie co wyjechała
 a już tęskno
 mi do niej
Jakieś iskry wokoło mnie
rozsypała
Czegoś
do mego serca
potajemnie dolała
Chwile  wspólnie spędzone
Rozmowy
  w pośpiech wplecione
Jeszcze wszystkiego
co było
nie pojmuję
Dziękuję MONIKO
za wszystko
Dziękuję

6 komentarzy:

 1. Doskonale Cię Gabrysiu rozumiem. Monika jest Czarodziejką :)
  Przecież tak naprawdę o to chodzi - o serce na dłoni, o uśmiech z tego serca płynący - o piękno naszego bycia, które polega na tym, że się nie boimy ani siebie samych, ani dawania, ani brania, ani drugiego człowieka - magia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiczne to były chwile...szkoda ,że takie krótkie...Ostatni czas jest dla mnie bardzo szczodry w takie właśnie chwile ;-)

   Usuń
 2. Trochę Ci zazdroszczę tych magicznych chwil..ale to prawda ,że takie chwile wyjątkowo szybko mijają.Dobrze ,że pozostają wspomnienia....Coraz bardziej doceniam spotkania z drugim człowiekiem....oby kiedyś nie żałować , że zabrakło czasu,czasami po prostu chęci.....i tu u mnie odzywa się moja wstrętna wada-lenistwo....Muszę z nią powalczyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspomnienia to chyba jeden z najcenniejszych darów, który może dać nam spotkanie z Człowiekiem takim przez duże C właśnie...Książka jutro powędruje do Ciebie Grażynko:-)

   Usuń
 3. Gabrysiu, DZIĘKUJĘ! brakuje mi słów, aby opisać to wszystko, co mam w sercu. Przywiozłam od Ciebie taki spokój, którym otuliliście mnie Ty i Bogdan, że nawet to, z czym muszę się tu zmierzyć, nie przeraża. Traktuję to po prostu jak zadanie do wykonania. W Waszym domu panuje ta magiczna atmosfera, którą moi chłopcy poczuli, słuchając opowiadań i oglądając zdjęcia. Dziękuję za wszystko, a najbardziej za twoje ciepło i piękne serce. Za to, że po prostu jesteś cudownym człowiekiem.
  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniczko ja też dziękuję za "rewolucję" w naszym sielsko-wiejskim życiu i za ogrom pozytywnej energii która teraz krąży wokół nas :-)

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.