Przeżyjmy to jeszcze raz - jesień 2015


10 komentarzy:

 1. Zaintrygowałaś mnie, muszę bardziej przyjrzeć się temu miejscu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gabrysiu, piękna prezentacja i adekwatna piosenka, przy okazji przypomniałaś Annę Jantar, która też była bardzo pogodna osobą...Bardzo spodobał mi się napis końcowy: reżyseria G.Kotas, jak w prawdziwym kinie:-) Gratulacje dla reżysera!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten napis Joasiu robi się sam :) Nie wiem jak - ale się robi. Pewnie dlatego, że utworzyło mi się jakieś konto , na którym tworzę filmy i się podpisuje za mnie ;) Pod filmem klikając na moje nazwisko pokazują się wszystkie moje „dzieła” i wszystkie się podpisują same :) Magia jakaś czy coś...Anna Jantar jest już w drugim z moich filmików. Szukam szukam i zawsze wpadnie mi któraś z jej piosenek. Pozdrawiam Joasiu z jesiennej kolorowej Wisły - taki 2,5 dniowy wypadzik

   Usuń
 3. Gabrysiu, miłych wrażeń podczas pobytu w górach:) A gdzie jesteście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy Moniu w naszej ukochanej Wiśle. Dobrze, że pobędziemy tu jeszcze jutro bo dzisiaj był tu większy ruch niż ostatnio widziałam w Warszawie. Pół Polski chyba przyjechało na pogodny jesienny weekend :) Ostatnio tyle podróżuję sama, że zatęskniłam za wspólnym wyjazdem chociaż na krótko :)

   Usuń
  2. Oj też bym sobie pojechała w góry, miłego wypoczynku:)

   Usuń
 4. Z przyjemnością i to wielką posłuchałam...obejrzałam no i dowiedziałam ,ze masz jeszcze jeden fach w ręku "reżyser".Oj Ty kobietko wielu talentów.Cieszę się ,że udało Wam się spędzić "chwilkę" w ukochanej Wiśle...Widziałaś pewnie na fb ,że my witaliśmy Panią Jesień.....na Dukielszczyźnie...i stąd Cię pozdrawiam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam Grażynko - widziałam też grzyby no... szacuneczek dla Mietka ;)))

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.