Misie - Gabrysie już są

Kochani moi Czytelnicy. 
Szybko dzielę się z Wami radosną wiadomością. 
Z drżeniem serca dzisiaj wyczekiwałam kuriera, bo jak wiecie jutro wyruszam do Lublina na premierowe spotkania z dziećmi. 
Jak to się dzieje - sama nie wiem, ale już czwarta moja książeczka zagościła dzisiaj w moim domu i mam nadzieję, że będzie równie szybko rozchodziła się po domach Waszych jak i te poprzednie.

Piękne rysunki w wykonaniu Madzi Opalki, oraz dzieci - sprawiły, że książeczka jest tak słodka iż nie chce się jej wypuszczać z rąk.

Pisanie, wyjazdy i spotkania z dużymi i małymi Czytelnikami zawładnęły moim życiem i stały się jego nieodłącznym elementem
Za to dziękuję oczywiście, po raz nieskończony mojemu mężowi, który twierdzi że to nic takiego, że on tylko mnie dobrze zagospodarował :) i Wam kochani moi, za to że pozwalacie mi ciągle wierzyć w siebie i działać.
Marzenia się spełniają...
Od jutra  Lublin, a potem intensywne obchody Dnia Pluszowego Misia - to wszystko przede mną.
Niechaj się dzieje...


10 komentarzy:

 1. Niechaj się dzieje :-) Pięknie wyglądają takie świeżutkie, prosto z drukarni, najlepszy wkład w obchody Dnia Pluszowego Misia. Można nazwać Cię Ambasadorem misiowej misji czytelniczej:-)
  Szerokiej drogi i udanych spotkań:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładna nazwa a raczej tytuł :) Dziękuję Asiu za życzenia i do usłyszenia ;)

   Usuń
 2. Droga Pani Ambasador misiowa ;) gratuluję milutkiej misji do wykonania i życzę wielu pięknych chwil w czasie spotkań z Czytelnikami.
  Pozdrawiam ;) i zapisuję się do kolejki po książeczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo - dzisiejsza premiera już za mną. Cóż mogę powiedzieć... SUKCES - pięknie przygotowane, pełna biblioteka małych czytelników i niekończące się kolejki po książeczki i autografy . Dla takich chwil warto przemieszczać się po kraju :))) Pozdrawiam z Lublina

   Usuń
 3. Dzięki temu, ze piszesz też dla dzieci, możesz intensywniej obchodzić Dzień Pluszowego Misia :-D Podoba mi się pomysł ilostrowania książek rysunkami dzieci, przy okazji część z nich może czuć się wyróżniona i może coś dobrego z tego wyniknie w ich życiu. Pozdrawiam i cieszę się z Tobą, że tak super się układa :-) Cała jesień w podróżach, pewnie nawet nie zauważasz szarugi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak Gaju - ja już mam dzisiaj święto pluszowego misia, po takim sukcesie na pierwszym spotkaniu z nową książeczką to już prawdziwe święto :)) szaruga swoje, a ja swoje - jakoś się mijamy. Chociaż ból głowy przypomina o gwałtownych zmianach w powietrzu, ale jakoś daję i jemu radę

   Usuń
 4. Cieszę się Pani Gabrysiu, że w Pani życiu aktualnie wszystko jest "tak jak powinno" być;-) Realizacja marzeń daje nam dużo pozytywnej energii i napędza do dalszych działań:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się tym co mam i skupiam się na tym co robię, a to mi daje naprawdę wiele satysfakcji i radości. Realizuję swoje marzenia, które są coraz śmielsze, bo i ja coraz odważniejsza jestem ;) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.