Jesienne spotkania z czytelnikami

Kochani - chciałam podzielić się z Wami tym intensywnym czasem, z jakim jesień wkroczyła w moje życie. Niedawno pisałam plany jesiennych spotkań, a tu już tyle za mną, że trochę się pogubiłam. Muszę usiąść i usystematyzować to co się do tej pory wydarzyło, żeby móc spokojnie czekać na to co przede mną.
Wszystkie spotkania z dziećmi są przecudne i cieszy mnie to, że mogę dzieci zachwycić, i spokojnie mogę nazwać się konkurencją dla bezmyślnego wpatrywania się w migające ekrany ...
Misie - Gabrysie podbijają świat do tego stopnia, że każda wolna chwile, w której nie ma spotkania poświęcona jest szydełkowaniu.
Tak jak napisała mi wczoraj Asia - nie mam kompletnie czasu na jesienne chandry oraz inne niepotrzebne przemyślenia.
Zabieram Was teraz w podróż i zapraszam do przeżycia ze mną jeszcze raz tych cudnych chwil. 

Szkoła Podstawowa nr 13 - Mysłowice - Brzęczkowice

Szkoła Podstawowa w Wiśle GłębceSzkoła podstawowa nr 17 Mysłowice KrasowyMBP Jaworzno oraz Filia Jaworzno Szczakowa


Wszystkim organizatorom oraz dzieciom dziękuję za wspaniałe spotkania i zaproszenia na następne - tym razem z nową książeczką, która... już powstaje.

Najbliższe plany na październik to 
wyjazd do Inowrocławia i wyjazd do Piaseczna. 
W listopadzie, oprócz spotkań w szkołach -  wyjazd do Lublina na premierę książeczki o misiach, a potem szczelnie wypełniony spotkaniami czas w okolicy Dnia Pluszowego Misia, z nową książeczką w roli głównej.

4 komentarze:

 1. Gabrysiu, podbijasz dziecięce serca!
  Ja zwróciłam uwagę, że Ty sama promieniejesz w czasie tych spotkań i że tyle jest tych Mysłowic...Ławki, Brzęczkowice, Krasowy i pewnie jeszcze więcej:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysłowic jest nieskończona ilość Asiu, sama nie wiem czy wszystkie znam - ale właśnie poznaję :) Dziękuję za miłe słowa o tej promienności - fakt Asiu, nawet gdybym się czuła źle albo coś byłoby nie tak, spotkanie z dziećmi działa jak rakieta, która przenosi mnie na inną planetę - mam nadzieję, że to uczucie jest obustronne :)

   Usuń
 2. Miło oglądać taki reportaż z Twoich spotkań 😉 z pewnością są one motywacją do dalszych poetyckich projektów. Gratuluję serdecznie i cieszę się Twoją radością.
  Pozdrawiam 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo - oczywiście masz rację to motywuje i to bardzo. :)

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.