Tylko

Fot. Bogdan Kotas
Nowy dzień
czysta kartka
nowe rozdanie
Na stole ciepły 
pachnący 
chleb
posmarowany miłością
Tylko tyle…

i aż…


23 komentarze:

 1. Ten chleb i jako symbol miłości i jako nawiązanie do żniw...czyli upał weny nie ogranicza. My wróciliśmy szybko, bo po burzach wszystko paruje i ciężko oddychać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie zdjęcia Asiu same prowokują do tego, żeby coś napisać. U nas burzy nie było, słońca co prawda nie ma ale duszno i ciężko, Póki się da - siedzę na balkonie ale robi się coraz duszniej. Pogoda za to sprzyja kolejnym stronom ( 113) :)

   Usuń
 2. Głównie: "aż" Gabrysiu. Nie wiem, czy wielu ludzie czuje tak, jak ty.
  PS. Ja czuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własnie Iwonko o to "aż"chodzi, bo nie zawsze w życiu tak bywa ... cieszę się, że czujemy tak samo ❤️

   Usuń
 3. Nowy dzień... gdyby zawsze tak do tego podchodzić, żeby jak najlepiej zapełnić tą czystą kartkę - wszystkie dni byłyby cudowne ! A czemu nie ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj zobaczyłam taki rysunek z napisem " są tylko dwa dni z którymi nic nie można zrobić - wczoraj i juro, dzisiaj można wszystko " Buziaki Ulu - udanych przejażdżek 🚲

   Usuń
 4. No po prostu uwielbiam osoby, które potrafią doceniać małe rzeczy, szczęście. Aż pozytywnie, miło się pośród nich przebywa.
  Bardzo mi się podoba taka prostota, kwintesencja szczęścia :)
  No to teraz nie pozostaje nic innego jak nie zatracać się w tym pędzie życia.
  Pozdrowionka serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko tyle i aż tyle ...... i wystarczy. Pięknie napisałaś.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za miłe słowa i pozdrowienia - wzajemnie pozdrawiam 😊

   Usuń
 6. Nowy dzień, chleb i miłość...
  Czy można chcieć czegoś więcej
  Pozdrawiam Gabrysiu;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nic - to wystarczy i oby jak najdłużej ... ❤️ Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 7. Dobrze jest budzićsię każdego ranka z tą myślą - nowy dzień, nowe rozdanie. Zaczynam od nowa, nie ważne, co było, jak często upadałam. Po prostu wstał nowy dzień i ten dzień staram się przeżyć jak najlepiej. Oglądałam na FB zdjęcia nieba wykonane przez Twojego męża :-) W ubiegłe lato ja miałam hopla na tym tle, tyle, że fotografowałam zachody słońca :-) Mam sporą kolekcję tych zdjęć, część z nich wrzucałam na bloga. Na niebie często da się zauważyć takie "nieziemskie" widoki, czasami wygląda to tak, jakby apokalipsa nadciągała ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też bliżej do zachodów słońca niż do wschodów :) A co do widoków na niebie, nieraz wydaje się, że to wręcz niemożliwe i gdyby ktoś namalował taki obraz, byłby odebrany jako kicz. A to się dzieje naprawdę :)

   Usuń
 8. Właśnie z małych radości składa się nasze szczęście w życiu:) Doceniłam to po ostatnich wydarzeniach w swoim życiu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy z nas doświadcza czegoś , co pomaga zrozumieć tę prawdę. Dla jednych jest to choroba, dla innych druga szansa na nowe, lepsze życie , jeszcze ktoś może dostrzec u schyłku swojego życia , ze patrząc wstecz widzi mozaikę składająca się z małych kamyczków z których każdy pełni swoją rolę. Te szare bezbarwne także ... pozdrawiam

   Usuń
 9. Czasem niewiele potrzeba do szczęścia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Niewiele potrzeba do tego,żeby móc powiedzieć: jestem szczęśliwym człowiekiem. Tę prawdę zrozumiałam dopiero kilka lat temu.Las, moje psy wesoło biegające wokół mnie, kwiaty na łące, słońce wychylające się zza chmur i książka, w której można się zatopić bez reszty.
  Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.