Tydzień bibliotek - migawki
Kochani. 
Chciałam podzielić się wrażeniami z minionego Tygodnia bibliotek i zarazem przeprosić, że trochę zaniedbałam zaprzyjaźnione blogi oraz byłam mało towarzyska.
Dawno juz nie miałam tak intensywnego czasu w swym życiu - właśnie - " uważaj o czym marzysz"
Broń Boże nie narzekam... pewnie nadejdzie taki czas, że będę z utęsknieniem wracała do tego okresu. Przede mną drugi, podobnie intensywny  tydzień i z góry przepraszam za moja nieobecność.
Doszło do tego jeszcze misiowe szaleństwo, które ogarnęło wszystkie dzieci, a ja fizycznie nie daję rady nadążyć za ich potrzebami. 
Ten czas napełnia mnie radością i wraca wiarę w to, że nie tylko komputery i wszechobecna chińszczyzna są w stanie dzieciom zaimponować. Moje Misie - Gabrysie , wraz z tomikiem dla dzieci maja teraz swoje pięć minut, które niech trwa jak najdłużej.
A to migawki z minionego tygodnia

Szkoła nr 16 Mysłowice - Kosztowy

Szkoła nr 3 Lędziny - Hołdunów

Szkoła nr 1 Lędziny

Wczoraj odbyło się cudne spotkanie z dorosłymi Czytelnikami w filii mysłowickiego MOK - Dziećkowice. 
Tam miałam przyjemność poznać dziewczynę o cudnym głosie Anioła - Różę Brzeską.
Mam nadzieję, że kiedy już zostanie znaną aktorką, od czasu do czasu pozwoli zaprosić się na spotkanie - by swym głosem zaczarować obecnych na nim  gości.

5 komentarzy:

 1. Gabrysiu, naprawdę intensywnie spotykasz się z czytelnikami! Nie dziwię się dzieciom, ze polubiły misie, sama mam dwa, w tym jeden z nich wisi obok mojego biurka i przypomina o uśmiechaniu się...
  Połączenie spotkań autorskich z wystawą malarstwa lub mini-koncertami to świetny pomysł. Zdjęcia mówią wiele o wspaniałej atmosferze spotkań:-)
  Ściskam mocno i trzymam kciuki za kolejne spotkania:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwzajemniam Asiu uściski i już pakuje się na jutrzejsze spotkanie z przedszkolakami :)

   Usuń
 2. Gratuluję pracowitej realizacji marzeń 😉 niech to Twoje pięć minut trwa jak najdłużej 😉 a jak już się spotkamy na kawie, zdradzę Ci gdzie na wyciągnięcie ręki mamy fajne miejsce na relax w saunie, jacuzzi plus różne bąbelki masujące.
  Pozdrawiam 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę - wiem że Park wodny dopiero jest w planach, czyżbym o czymś nie widziała? Sauna z powodu tarczycy raczej nie wchodzi w grę ale ta reszta brzmi całkiem interesująco. Mam nadzieję, że wspólna kawka w końcu nam się uda.

   Usuń
  2. Dobre masz informacje - Aqua Park dopiero się buduje.
   Mała podpowiedź - Kosztowy ;)

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.